Dijital Gülüş Tasarımı | Dentatacity
 

Dijital Gülüş Tasarımı

Tedavisi

Dijital gülüş tasarımı, diş estetiği dünyasını kasıp kavuran bir yapay zeka şeklidir. Bu yüksek teknolojili prosedür, diş hekimliği uygulamalarının çok daha verimli ve öngörülebilir olmasını sağlar. Dentatacity’de diş hekimlerimiz, Hollywood Gülümsemesinden önce Yapay Zeka Dijital Gülüş Tasarımını uyguluyor.

Porcelain is an element that behaves exactly like a natural tooth and has high durability. It adds an authentic appeal to the smile due to its color matching feature.

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir ?

Dijital gülüş tasarımı, birçok durum için etkili bir araçtır. Birincisi, gülüşünüzü planlamak ve diş hekiminize daha iyi bir bakış açısı sağlamak açısından son derece yararlıdır.

Bu Dentatacity’de bizim için çok önemli bir uygulamadır, çünkü her insana kendine özgü gülümsemesini vermeye özen gösteriyoruz. Doğal güzelliği artıran ve yüz oranlarını tamamlayan bir işlem için her özelliği dikkate almamız gerekiyor.

Dijital Gülüş Tasarımları bu süreci bizim için basitleştiriyor ve çok daha doğru hale getiriyor. Gülüşünüzü bu yazılımda değiştirebilir ve yüzünüze nasıl uyduğunu görebiliriz.

Bu da bizi ikinci noktaya getiriyor, yani diş hekiminizle sizin aranızdaki iletişim. En iyisini ummak yerine Dentatacity’deki diş hekimlerimiz size gelecekteki gülüşünüzü gösterebilir. Bu size yorum yapma veya değişiklik önerme fırsatı verir.

Dijital Gülüş Tasarımı diş uygulamalarının çok daha verimli ve öngörülebilir olmasını sağlar..

Dijital Gülüş Tasarımı

Nasıl Çalışır?

Dentatacity’de bu teknolojiyi kullanma konusunda uzman olan iyi eğitimli dijital gülüş tasarım sağlayıcılarımız mevcuttur. Doğru gülümsemeyi yakalamak için Dentatacity’de Digital Smile Design yazılımına bağlı ağız içi tarayıcı kullanmamız gerekiyor. Bu, ağzınızın fotoğraflarını ve videolarını içeriden çeker. Ardından bir kamera kullanarak yüzünüzün videolarını ve resimlerini çeşitli açılardan ve çeşitli yüz ifadeleri altında derliyoruz.

Hollywood Smile Dijital Gülüş Tasarımı

Dentatacity’de çoğunlukla Hollywood Smile için Dijital Gülüş Tasarımı prosedürünü kullanıyoruz. Çünkü Gülüşün estetik görünümünün en önemli olduğu işlemdir.

Gülümsemeyi tamamen değiştirir ve bunun için kişinin doğru gülüşü alacağından emin olmamız gerekir. Sonuçlardan emin olmadıkça kaplama üretemiyoruz. Montajdan bahsediyorsak tipik olarak hiçbir kaplama “yanlış” değildir.

Peki Hollywood Gülümseme prosedüründen sonra gülüşünüz yüzünüzü nasıl gösterecek? Doğal görünümlü ve size özel mi? Bu cevapların tümü Dijital Gülüş Tasarımı ile ele alınabilir.

Beyazlatma İçin Hazırlık

Nasıl Yapılır ?

DSD VS

Dijital Görüntüleme

Dijital görüntüleme diş kliniklerinde yaygındır, ancak özünde DSD ile aynı öngörülebilirliği sağlamaz. Sonuçları hastalara aynı derecede görsel olarak iletmez. Aynı şekilde gülüşünüzün en küçük ayrıntılarını veya yüz hatlarınızla olan ilişkisini de dikkate almaz.

Tedavilerimiz

Bizimle İletişime Geçin

+90 (216) 377 06 06
+90 (552) 801 0 801
info@dentatacity.com

Sizi Arayalım
  Neden Bizi

  Seçmelisiniz ?

  Harika Konum
  Şeffaf Hizmet
  Deneyimli Ekip
  1. Sınıf Malzeme
  Harika İşletme
  Harika İşletme
  https://www.dentatacity.com/wp-content/uploads/2022/06/dental-turkey.jpg

  Özgürce Gülümseyin

  Dentatacity   İçerenköy Mah
   Kurtuluş Cad. No:13/G
   Ataşehir / İSTANBUL
   +90 543 1 02 03 04
   +90 216 577 06 06
   info@dentatacity.com
   Dentatacity

   Öncelikli hedefimiz hastalarımızın diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir.

   Sosyal Bağlantılar

   Sosyal bağlantılardan bizi takip edin.