HEKİMLERİMİZ

Dt. Kemal ÖZTÜRK
Diş Hekimi

Kurucu Ortak ve Diş Hekimi Kemal Öztürk, 1990 Rize doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Rize’de tamamlamış olup, 2014 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2019 yılına kadar çeşitli polikliniklerde çalışmış olup, 2019 yılı Nisan ayında Özel Dentatacity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açmıştır. Diş hekimliği hayatına Dentatacity ailesiyle beraber devam etmekte ve çalışmalarını ağırlıklı olarak estetik diş hekimliği ve implantoloji üzerine yoğunlaştırmıştır.

UZM. DT. HALİL AKIŞ
ORTODONTİST

Diş hekimi Halil Akış, 1985 Sivas doğumludur. 2004-2009 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Diş Hekimliği eğitimini tamamlamıştır. 2009 da Ankara’da özel bir Tıp Merkezinde, 2010-2011 yıllarında Gemerek devlet hastanesinde diş hekimi olarak görev yapmıştır. 2012 yılında yedek subay olarak askerlik görevini yerine getirmiştir. 2013-2017 yıllarında Cumhuriyet Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalışmış ve Nisan 2017 yılında Ortodonti Uzmanı ünvanını almıştır. 2017-2018 yıllarında Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde Ortodonti Uzmanı olarak görev yapmıştır. Nisan 2019’da Dentatacity ailesine katılmıştır.

DT. Elif ATALI
DİŞ HEKİMİ

Diş Hekimi Elif Atalı, 1990 İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Erenköy Kız Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2009 yılında girdiği Marmara Üniversitesi (ing) Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra çeşitli yerlerde mesleğini icra etmiştir. Endodonti (kanal tedavisi), estetik diş hekimliği alanlarında yoğunlukla hizmet vermektedir. Mayıs 2019’da Dentatacity ailesine katılmıştır.

DT. Feyza ŞİMŞEK
diş hekimi

Diş Hekimi Feyza Şimşek, 1992 Konya doğumludur. Ortaöğretimini Konya Meram Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Selçuk üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2017’den beri İstanbul’da özel sektörde çalışmaktadır. Restoratif (kanal tedavisi, kompozit dolgular) ve lamina, zirkonyum, empress porselen gibi estetik protetik tedavi alanlarında yoğunlukla hizmet vermektedir. Ekim 2019’da Dentatacity ailesine katılmıştır.

DT. Hakan ELÇİ
DİŞ HEKİMİ

Diş hekimi Hakan Elçi 1992 yılı Ankara şehri doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimi için Semmelweis Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünde eğitim almak üzere Macaristan Budapeşte’ye gitmiştir. Eğitimi esnasında İstanbul Medipol Üniversitesi’nin Diş hekimliği bölümüne geçiş yapmış ve mezun olmuştur. Ankara ve İstanbul şehirlerinde çeşitli polikliniklerde hekimlik yaptıktan sonra 2020 yılının temmuz ayında Ataşehir Dentatacity ailesine katılmıştır.

DT. Tuğçe YETMİŞBİR
DİŞ HEKİMİ

Diş Hekimi Tuğçe Yetmişbir 1995 İstanbul doğumludur.İlkokul ve ortaokul öğrenimini Özel Bahçeşehir Kolejinde tamamladıktan sonra lise öğrenimini Atılım Anadolu Lisesinde birincilikle tamamlamıştır.2013 yılında Karadeniz Teknik Üniverstesi Diş hekimliği bölümüne başlamış 2018 yılında mezun olmuştur.2018 yılından beri İstanbulda özel sektörde çalışmaktadır.Kanal tedavisi,kompozit dolgular,estetik dolgular ve protetik tedavi alanında yoğunlukla hizmet vermektedir.Şubat 2021’de Dentatacity ailesine katılmıştır.
.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

EDA SARIBEL
ASİSTAN

İREM GÜRALP
ASİSTAN

FULYA BOZDAĞ
ASİSTAN

TAHA ARSLAN
ASİSTAN

Yasemin CAN
Asistan

BÜŞRA ÖZER
HASTA HAKLARI

Melisa KARAÇAY
BANKO GÖREVLİSİ

TUĞÇE KAYA
BANKO GÖREVLİSİ

FATMA KAŞIKÇI
İKRAM